O nas

KROE tworzą ludzie, których Kreatywność - Optymizm - Energia ale przede wszystkim wspólna pasja połączyły w celu pokazania prawdziwego oblicza nowoczesnego betonu architektonicznego. Stosowana przez nas technologia daje ogromne możliwości wykorzystania tego materiału we współczesnym budownictwie, architekturze, aranżacji wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem, najwyżej wśród naszych wartości stawiając indywidualne podejście, jakość i dbałość o klienta. Nie chcemy być porównywani do konkurencji. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i wiedzy osiągniemy pozycję najlepszej marki na rynku – prezentując najwyższą jakość produktów z betonu GRC oraz przekraczając granice możliwości wykorzystania materiału, który nas po prostu fascynuje. Dlatego nie mówimy, że robimy beton. Tworzymy... Dla nas to znacznie więcej niż beton.

Kreatywność

Chcemy aby nasza marka wyróżniała się innowacyjnością w podejściu do materiału jakim jest beton architektoniczny GRC. Charakteryzuje nas umiejętność twórczego myślenia zarówno w projektowaniu jak i wykonywaniu produktów. Wciąż szukamy nowych rozwiązań i poszerzamy swoją wiedzę o betonie.

Rzetelność

Zależy nam na tworzeniu produktów najwyższej jakości. Dzięki bogato wyposażonemu zapleczu laboratoryjnemu na bieżąco badamy jakość naszego betonu GRC i dążymy do uzyskiwania jak najlepszych wyników.

Otwartość

Nie boimy się ryzyka i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Chcemy przekraczać granice. To co już powstało to dla nas za mało - wciąż chcemy więcej.

Ekskluzywność

Surowy wygląd , niepowtarzalna struktura materiału, indywidualne podejście do projektu, najwyższa jakość wykonania oraz gwarancja wytrzymałości - to sprawia że każdy nasz produkt jest wyjątkowy.